Groep1/2 (Apen):      
juf Hilde Ubbens op maandag.
juf Ella Bos op dinsdag, donderdag en vrijdagmorgen.

Groep1/2 (Beren):
juf Greetje Nomden op maandag.
juf Neli Wever op dinsdag, donderdag en vrijdag.

Groep 1 is vrij op de woensdag en de vrijdagmiddag.

Groep 2 is vrij op de woensdag.

Groep 3   :           
juf Ciska Sikkema op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdagmorgen.
juf Liesbeth Schoenmaker op woensdagmorgen.

Vrijdagmiddag is groep 3 vrij.        

Groep 4 :          
juf Betsie Doornbos op maandag, dinsdag en woensdag.
juf Margaret van Raalte op donderdag en vrijdagmorgen.

vrijdagmiddag is groep 4 vrij.

Groep 5 :    
juf Alice van Breden op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.
juf Hilde Ubbens op woensdag.

Groep 6a :
meester Kees Kugel op de ochtenden (maandag t/m donderdag).             
juf Alice van Breden op middagen en vrijdag de hele dag.

Groep 6b :
meester Kees Kugel op de ochtenden (maandag t/m donderdag).             
juf Maartje van Ramshorst op maandagmiddag en dinsdag middag.
juf Harriët Wals op donderdagmiddag en vrijdag.

Groep 7a :                
juf Maartje van Ramshorst op maandag t/m woensdag
juf Harriët Wals op donderdag en vrijdag.

Groep 7b :
juf Maartje van Ramshorst op maandag t/m woensdag
juf Ada de Boer op donderdag en vrijdag.

Groep 8 :       
juf Renny Burema  op maandag, dinsdag.
juf Renny en juf Ada op woensdag om de week.
juf Ada de Boer op donderdag en vrijdag.

~ Meester Paul is directeur en Juf Greetje is adjunct-directeur, hun aanwezigheid staat op het Roemtenieuws vermeld.
 ~ Juf Hilde is op dinsdag en donderdag vrijgesteld van lesgevende taken. Ze werkt dan als interne begeledeider en coördinator extra zorg/ ondersteuning op Roemte.
~ Juf Annet Smit is op dinsdag en op donderdag als onderwijsassistent aanwezig.
~ Juf Harriët is ICT-coöridinator.
~ Juf Ada is rekencoördinator.
~ Juf Hilde is taalcoördinator.
~ Juf Ciska is cultuurcoördinator.
~ Juf Alice en juf Ciska zijn verantwoordelijk voor de plusklas.
~ Juf Alice is coördinator bewegingsonderwijs.

Adressen van de teamleden.
Deze zijn te vinden in de bijlage van de schoolgids (op deze site).